Zmiany, ach te zmiany.

Wczoraj myślałam, że dziś pisząc tego posta będę cała w skowronkach. Dzień zaczął się świetnie. Cudowna Natalia z bloga http://szablonowooo.blogspot.com/ stworzyła mi przecudowny szablon. Kilka chwil później znalazłam ofertę pracy stworzoną dla mnie. Zadzwoniłam, umówiłam się na rozmowę. Okazało się, że praca jest idealna. Usłyszałam, że Pani się już na mnie zdecydowała jednak... wybrała drugą dziewczynę, ponieważ ja studiuję i to jest ogromny minus bo soboty mają być pracujące. Na nic się zdały tłumaczenia, że zostało mi tylko pół roku i 5 zjazdów... Cóż... nie przyjemny kopniak od życia...Poszukiwania trwają jednak teraz każda oferta wydaje mi się koszmarem...Mimo, iż jestem chodzącą rozpaczą (dobra, poniosło mnie :D) nie zmierzam już dłużej zaniedbywać swojego jak i Waszych blogów. Jestem gotowa na pisanie :D

2 komentarze:

  1. no powiem Ci, że zmiany są bardzo duże! świetnie to teraz wygląda. Przejrzyście :))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. też mi się teraz lepiej przegląda na tym szablonie :D

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Dziękuje, że mnie odwiedzasz. Piątka za komentarz! Jeśli masz jakieś uwagi pisz :) Cały czas się uczę i rozwijam :) To właśnie Wy jesteście moją motywacją :)
PS. Komentarze z linkami blogów bądź typu obserwujemy? będę pomijać :) Jeśli nie czytasz posta a jedynie oglądasz zdjęcia to komentarz sobie daruj :)

Gadułki

Get this commentators widget

Popularne posty