Linkowe propozycje.

Święta, święta i + 2 kg na wadze... nienawidzę swojej słabej woli i wielkiego obżarstwa... Czy Wam tez się tak dziś ciężko wstawało? Jako, że jest to pierwszy dzień po słodkim lenistwie podam Wam kilka ciekawych (według mnie) linków :)

Jesteśmy ostatnio wręcz zasypywani świetnymi ofertami banków. Wydają miliony na reklamy i światowe gwiazdy. Czytając ulotki można odnieść wrażenie, że bank pożycza Ci pieniądze z dobrego serca. No bo takie 6 %... No co to jest? Cóż... lepiej się doinformować niż później żałować... Jak to mniej-więcej wygląda możecie przeczytać TU.

W opinii innych typowy Polak to straszna maruda. Po prostu lubi narzekać. Ale z punktu widzenia Polaka, a zwłaszcza młodej osoby mamy całkiem inną perspektywę. Właściwie to w naszym kraju raczej nie ma żadnych perspektyw. Chcesz coś zrobić? Zjedzą Cię podatki i zasypią papiery, a biurokratyczni urzędnicy obrzydzą Ci życie. Pod TYM  artykułem podpisuję się ręcyma i nogyma.

TEN artykuł wyjaśnia gorączkę świątecznego obżarstwa. Mi niestety ono zostało do dziś...

Na filmiki Klaudii trafiłam zupełnie przypadkowo. I wiecie co? Uwielbiam ją! Czasem gadała straszne pierdoły, ale jakoś dziwnie mi to nie przeszkadza. Po prostu mnie śmieszy. Nie jest zabawna, ale mnie śmieszy. W takim pozytywnym znaczeniu xD Wiem, że to nie zrozumiałe, ale tak jest :D Jak dla mnie taka pozytywna osoba :D

Na razie to tyle :) Macie jakieś sposoby na pozbycie się wielkiego, nadętego brzucha :D?


4 komentarze:

  1. mnie gorączka świątecznego obzarstwa w tym roku nie dopadł, a to dlatego, że dostałam alergii po zjedzeniu dorsza i dwa świąteczne dni miałam z życia wyjęte:)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja na szczęście nie przytyłam a schudłam, byłam twarda w święta.

    OdpowiedzUsuń
  3. tak, zgadzam się Bog jest wszędzie i wszędzie można z nim rozmawiać, modlić się..ale Kościół to nie koniecznie kłamstwa.. On pomaga nam, on i ludzi w nim utrzymać wiarę:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Dziękuje, że mnie odwiedzasz. Piątka za komentarz! Jeśli masz jakieś uwagi pisz :) Cały czas się uczę i rozwijam :) To właśnie Wy jesteście moją motywacją :)
PS. Komentarze z linkami blogów bądź typu obserwujemy? będę pomijać :) Jeśli nie czytasz posta a jedynie oglądasz zdjęcia to komentarz sobie daruj :)

Gadułki

Get this commentators widget

Popularne posty