Coraz bliżej.

Coraz bliżej do wypełnienia wszystkich moich  akcjowych włosowych produktów :) Trochę się dziś działo i ten dzień uważam za dość pozytywny :) Mój Misiaczek wraz z przyszłą teściową sprawili mi taki oto mały prezencik w postaci torcika :) Zostały jeszcze 2 dni do moich urodzin, ale niestety czeka mnie Wrocław i uczelnia, więc nie było by takiej okazji na zrobienie go :) Niestety nie zdążyłam uchwycić go całego :)
Mamusiowy mikołaj sprezentował mi taki zestawik:
Jak dla mnie zapach bardzo przyjemny i odpowiadający mojemu gustowi :) (prawie każdy mi się podoba)


w aptece odebrałam słynnego jantara, zobaczymy czy rzeczywiście jest się czym zachwycać :)

przyszły także pakuneczki które mnie bardzo ucieszyły :) mój mały prezencik- TT:

Trafił mi się akurat żółty model- kolory wysyłane były losowo. Szczotka jest mała, akurat na moją dłoń i do mojej torebki :) czy się sprawdzi? kto to wie...
 razem z przesyłką kosztowała mnie 37 zł i zamówiłam ją tu http://gruper.pl/x.php/1,54137/Produkty-Gadzetuj.pl-rewolucyjna-szczotka-Tangle-Teezer-wraz-z-przesylka.html?ic=tang&ics=search

Przyszedł także szampon zamówiony przy okazji DDD. Powiem Wam, że zapach bardzo przypadł mi do gustu , kojarzy mi się z jakimiś pysznościami :)
i tak dodatkowo bio ryżowy chlebek :)

Coraz bardziej jestem gotowa na włosową rewolucję :) praktycznie wszystko zostało zakupione przez Was dziewczyny :)! czytam Wasze blogi, recenzje... i tak zawsze przychodzi mi do głowy myśl- może to podziała, może się sprawdzi... O wielu produktach bym nie wiedziała więc bardzo Wam dziękuje za Waszą pracę i serducho  które w to wszytko wkładacie :) Dobrej nocy :)

7 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Dziękuje, że mnie odwiedzasz. Piątka za komentarz! Jeśli masz jakieś uwagi pisz :) Cały czas się uczę i rozwijam :) To właśnie Wy jesteście moją motywacją :)
PS. Komentarze z linkami blogów bądź typu obserwujemy? będę pomijać :) Jeśli nie czytasz posta a jedynie oglądasz zdjęcia to komentarz sobie daruj :)

Gadułki

Get this commentators widget

Popularne posty