Wesołych :)!

Ostatni dzień świątecznych przygotowań i wielkiej krzątaniny..Już pewnie do Nowego Roku nic nie skrobnę :) Prezenty już popakowane, karta kredytowa będzie sobie teraz leżeć w oczekiwaniu aż ją spłacę :) ale co tam, ważne aby bliscy byli szczęśliwi :D
Moi Drodzy Czytelnicy, życzę Wam aby ten czas był dla Was czymś szczególnym, niezapomnianym i niepowtarzalnym. Cieszcie się każdą chwilą spędzoną z bliskimi, drugiej identycznej nie będzie.. Niech Nowy Rok będzie wyzwaniem, nie patrzcie wstecz na to co zrobiliście bo przeszłość nie pomoże Wam w walce z teraźniejszością. Czekajcie na swoje wzloty i upadki i trzymajcie się swoich przekonać. Niech zdrowie Wam dopisuje- to jedyna rzecz której kupić nie można gdyż jest bezcenna. Jeśli gotówka się Was nie będzie trzymać, nie przejmujcie się, pomyślcie o tych którzy mają gorzej. Z całego serduszka życzę Wam tego dla Was najlepsze :)
Wasza Pysia
Na koniec piosenka, która według mnie idealnie oddaje ten nastrój :)


5 komentarzy:

  1. Piękne życzenia :) Wesolutkich :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, że dodałaś piosenkę C. Dion, Święta zostały zdominowane przez Last Christmas, a miło je też kojarzyć z czymś innym :)

    OdpowiedzUsuń
  3. wszystkiego najlepszego w nowym roku!oby był lepszy od minionego!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Dziękuje, że mnie odwiedzasz. Piątka za komentarz! Jeśli masz jakieś uwagi pisz :) Cały czas się uczę i rozwijam :) To właśnie Wy jesteście moją motywacją :)
PS. Komentarze z linkami blogów bądź typu obserwujemy? będę pomijać :) Jeśli nie czytasz posta a jedynie oglądasz zdjęcia to komentarz sobie daruj :)

Gadułki

Get this commentators widget

Popularne posty