Mój osobisty KWC.

Zapewne nie wiele z Was ma problem ogromnych plam i zapachów z pod pachy. Niestety przez długi czas był to mój problem. Nic nie pomagało. Żadne kulki ani anty perspiranty typu Fa, Adidas Dove, Rexona. I tak będąc w aptece miła Pani poleciła mi właśnie Ziaję Anty - perspirant `Bloker`. Teraz tak sobie patrzę, że na wizażu również ma miano KWC ;) A więc zacznijmy od początku :


Co obiecuje nam Producent?

Skład :


Zapach i wydajność:
Kosmetyk ma bardzo przyjemny i jak dla mnie delikatny zapach, który przez kilka godzin utrzymuje się na skórze. Jest bardzo wydany gdyż używamy go tylko raz w tygodniu (ewentualnie 2) poza pierwszym tygodniem kiedy to musimy go użyć 3 razy.
Cen/ dostępność:
około 9 zł/ za pewne znajdziemy w każdej aptece

I najważniejsze- działanie:


Po pierwszych użyciach nie byłam nim szczególne zauroczona, ponieważ (i tu się proszę nie śmiać) swędziały mnie paszki. Uwierzcie, że to nic przyjemnego gdy chcesz iść spać a nie możesz bo drapiesz się pod pachami. Podejrzewam, że mogłam mieć wtedy podrażnioną skórę po depilacji i pach! Po jakimś czasie na szczęście takich skutków uczonych nie było a problem zniknął. Tak, tak! Nie ma plam i smrodka też nie. Nie jest to tylko moja opinia, ponieważ w tym samym czasie używała go moja mama która miała identyczny problem i również już go nie ma :) Owszem przy wysiłku i gdy jest bardzo ciepło  nie ma siły żeby się nie pocić bo to przecież bardzo nie zdrowe :) Ale jeśli masz z tym problem na co dzień i jest to bardzo krępujące to jest to produkt dla Ciebie.

4 komentarze:

 1. Teraz to już na pewno go kupię ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też go uwielbiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A u mnie chyba po czasie, stracił działanie :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam już drugie opakowanie, wszystkie inne rzeczywiście się chowają, choć czasem zdradzę go z Nivea :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Dziękuje, że mnie odwiedzasz. Piątka za komentarz! Jeśli masz jakieś uwagi pisz :) Cały czas się uczę i rozwijam :) To właśnie Wy jesteście moją motywacją :)
PS. Komentarze z linkami blogów bądź typu obserwujemy? będę pomijać :) Jeśli nie czytasz posta a jedynie oglądasz zdjęcia to komentarz sobie daruj :)

Gadułki

Get this commentators widget

Popularne posty