Szybko i przyjemnie- Niezbędnik obserwatorów gwiazd

 Książkę Matthewa Quicka "Niezbędnik obserwatorów gwiazd" udało mi się wygrać na fb u Madzi :)


Przyszła w piątek, w niedzielę się za nią zabrałam :) Czyta się na prawdę szybko i przyjemnie. Ja czytałam dość wolno i po 3 godzinkach było po lekturze :) Wcześniej książki tego autora czyli "Poradnika pozytywnego myślenia" nie czytałam. Oglądałam film, który dla mnie był fantastyczny. Po filmie książka trafiła na moją czytelniczą listę i jestem pełna nadziei na to, że jest to dobra książka. Myślałam więc, że i Niezbędnik będzie wystrzelony w kosmos jednak, aż takiego wrażenia na mnie nie zrobił. Poznajemy Finleya, początek jego znajomości z Erin i zagubionego Russella - numer dwadzieścia jeden. Autor przedstawia nam ciekawą fabułę, otrzymujemy wątek miłosny i rozwijającą się przez większość część stron przyjaźń. Jednak postacie nie są zbyt dobrze dopracowane. Erin to dziewczyna ideał - piękna i kobieca a zarazem męska (jeśli wiedzie o co mi chodzi :D). Russell jest jaki jest aż tu pach- trochę zbyt szybko wszystko wraca do normy. Tylko Finley posiada zarys "prawdziwego człowieka" i jest bardziej "ludzki". W sumie to go polubiłam, utożsamiłam się z nim ponieważ też często nie potrafię powiedzieć tego co mam na myśli i milczę. Podsumowując - dostajemy ciekawą historię napisaną prostym językiem, mimo iż bez fajerwerków to polecam zapoznać się z nią kiedy będziecie mieć wolne popołudnie :)
Przy okazji- dziś przyszedł krem od Magdy z http://brokatwspreju.blogspot.com/ :) Jeśli jeszcze o tym nie wiedziecie na jej blogu trwa akcja charytatywna do której na prawdę warto się przyłączyć :)


2 komentarze:

  1. Ciekawa jestem tego kremu, napisz koniecznie jak Ci się sprawdził :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Dziękuje, że mnie odwiedzasz. Piątka za komentarz! Jeśli masz jakieś uwagi pisz :) Cały czas się uczę i rozwijam :) To właśnie Wy jesteście moją motywacją :)
PS. Komentarze z linkami blogów bądź typu obserwujemy? będę pomijać :) Jeśli nie czytasz posta a jedynie oglądasz zdjęcia to komentarz sobie daruj :)

Gadułki

Get this commentators widget

Popularne posty